סדנת בישול איטלקי עם בני בן ישראל

תאריכים קרובים

יום ו' 10.11 9:50-13:00 הקליקו על התמונה לפרטים נוספים

מה בסדנה

כשמבשלים מהלב, לא צריך מתכון. משום כך, בסדנה שלנו נניח לשעה קלה, את המתכונים בצד, ונלמד לבשל בדרך אחרת. דרך שתתאים לכל אחד ואחת מאיתנו. דרך הלב.

בני הוא שף מומחה ואיטליולוג, שהקים חברה למסעות קולינריים באיטליה. שנים של נסיעות ומפגשים איטלקיים, לימדו אותו שהאוכל האיטלקי הוא קודם כל חיבור עמוק ואהבה גדולה, לחיים הטובים ולטעמים עדינים. בני יפתח לכם דלת אל עולם האוכל האיטלקי ואל החיבור הזה, שיעשה את המנה שלכם מדויקת, מוארת, משפחתית, טעימה ומחממת גוף ונפש.

בני המלווה אנשים, באימון אישי וקבוצתי לשינוי בחיים, יוביל אותכם במשך שלוש שעות קסומות, בדרך שונה וחדשה במטבח. הדרך שמתאימה לך.

בסדנה נכין טיארין – פסטה 40 חלמונים משגעת ברוטב פטריות פורטובלו, פורצ'יני וכמהין///ניוקי ריקוטה ברוטב פסטו/// פריטטה איטלקית אוורירית עם גבינות וירקות אפויה בתנור/// סלט פנצנלה/// סלט חסה משגע///נקנח בפנקוטה ברוטב קרמל מלוח. הסדנה נפתחת בקבלת פנים של יין, גבינות ופוקאצות, מיד אח"כ שמים סינרים ומבשלים ובסוף מתיישבים לארוחה מפנקת.

זוהי הזמנה אישית עבורכם, לבוא ולבשל יחד עם בני, בדרך הפרטית שלכם. דרך של חיבור פרטי, אישי ובלי מתכון! תוך הצמדות למה שמתאים לך והתרחקות משלל מסיחי דעת ובראשם מתכונים. אל דאגה. בסוף הסדנא, נחלק גם מתכונים כתובים. כאלו שיעזרו לכם, לנצור ולשחזר בבית, את הרגעים היקרים הללו, של חיבור אמיתי לעצמכם לאוכל ולמטבח.

***קיום הסדנה מותנה במספר משתתפים מינימלי.

עלות למשתתף

380 ש"ח

לפרטים נוספים ולהרשמה

דפי: 052-3233523

סדנאות בישול נוספות